Hakkımızda

Yazganlar Mimarlık Mühendislik

Yazganlar 1975 yılında müteahhitlik firması olarak Yemen YAZGAN tarafından Antalya’da kurulmuş ve ticari faaliyetlerine başlamıştır. Kuruluş başlangıcından bu güne kalite ve daimi hizmet anlayışını şirket politikası olarak benimsemiştir.

22 yıllık tecrübesi ile; 1997 yılına kadar Antalya’da gösterdiği ticari faaliyetlerini genişletme kararı alarak Yazganlar Mimarlık Mühendislik ismi ile İstanbul’da faaliyetlerine başlayarak günümüze kadar ulaşmıştır. İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, yeni inşaat teknolojilerini ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektöründe çağdaş projeler üretmeye devam ediyor. Yazganlar İnşaat; Antalya’da Konyaaltı, Muratpaşa bölgelerinde, İstanbul’da; Bakırköy, Beylikdüzü, Bağcılar, Sarıyer bölgelerinde birçok özel konut ve site projelerini tamamlamıştır. Kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

3000
46
12
485

Teknoloji

İnşaat sektöründeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden Yazganlar İnşaat, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir.  Sektörel deneyimine ek olarak tecrübeli ve yetkin mimar ve mühendisleri ve finansal gücü ile istikrarlı bir büyüme çizgisi hedeflemiş, bugün zorlu projelerin üstesinden gelebilecek kapasiteye ulaşmıştır.

Taahüt ve Yatırım

Yazganlar İnşaat tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.